Windsurfing

 

Novoroční výprodej !!!   Slevy až 55% !!!   Začínáme 2. 1. 2018 !!!

Freeride/freerace plachta BIC One Design 8.5m

17.475,- Kč  11.990,- Kč !!!

Ceníky :

Windsurfing (plováky, plachty, ráhna, stěžně) zde !

Windsurfing doplňky (háky, helmy,chrániče, jezdce, klouby, nástavce, obaly, poutka, ploutvičky, trapézy, úvazky, vesty) zde !

Neopreny  zde !

Neoprénové doplňky (boty, čepice, kukly, rukavice, rukávy, trička, vesty, lycry)  zde !

Základem naší nabídky jsou produkty značky francouzské BIC Sport, která úspěšně působí na trhu již téměř čtyřicet let.

BIC Sport byl průkopníkem revoluce ve windsurfingu, kdy na počátku tisíciletí stvořil svým legendárním plovákem Techno 283 novou kategorii tzv. wide body plováků, které se staly standartem ve světě windsurfingu.

Třída BIC Techno 293 One Design je největší lodní (windurfingovou) závodní třídou na světě a po celém světě jezdí více než 9.000 plováků této třídy.

Značka produkuje širokou škálu produktů pro windsurfing a plováky vyráběné jedinečnou technologií Thermoforming  přinášejí bezkonkurenční poměr ceny a užitné hodnoty.

Ostatně toto o plováku BIC Techno 133 ve svém testu napsal francouzský windsurfingový magazín Planchemag:

“Bude se ti líbit… visačka s cenou a také to, že snese srovnání s plováky dvakrát tak drahými. Tvar trupu plováku je velmi účinný ve schopnosti dostat se do skluzu snadno a rychle. V poutkách je to zábava a jízdu máš pod kontrolou. Ve středních rychlostech ti plovák poskytne velkou jistotu při snaze o další zlepšování. V maximální rychlosti udržíš kontakt s ostatními a plovák nabídne vzrušení i pokročilejším jezdcům. Začátečníkům bude při prvních obratech velkým pomocníkem a pokročilejší si užijí jeho měkké a snadné točivosti. Techno si vedl v testu opravdu dobře a všechny nás překvapil svou výkonností a všestranností.

Nejvhodnější je pro mírně pokročilé až pokročilé jezdce a je výbornou součástí výbavy pro ty, kteří se chtějí dostat na vodu bez zruinování své peněženky. Je to v současnosti jednoduše freeridový plovák s nejlepším poměrem cena/výkon na trhu.”

Parametry : 133 litrů, 250 x 70 cm, 9,0 kg , ploutvička Select Ride 43 DTB, konstrukce Thermoformed Glass Composite (polystyrenové jádro, sklo + epoxy, vnější vrstva 0,8mm ASA fólie, vše lisováno pod tlakem a vysokou teplotou v Alu formách)

Rozsah plachet : 5,5 – 8,5m

Info výrobce: zde


Jediný kamenný obchod na severní Moravě !

 

Máme skladem:

Plováky značek BIC SPORT, Starboard, Hi-Fly
Plachty značek BIC SPORT a Prolimit
Stěžňě značek BIC SPORT, North Sails,  Powerex, Gaastra, Prolimit, Arrows a Technofiber
Ráhna značek Aeron, BIC SPORT, North Sails, Neil Pryde, Prolimit a X-Booms
50 trapézů značek DaKine, ION, Prolimit a SP
100 ploutviček značek MFC, Drake, Prolimit, Lipstick, T-Zone, Select, Tekkno Sport
Veškeré příslušenství ( jezdce, klouby, nástavce, úvazky, paty, poutka apod.) značek North Sails, DaKine, ION, Prolimit, ASCAN, SP
Obaly na plováky, plachty a stěžně
Neoprény
ION, Prolimit, ASCAN, boty, vesty, čelenky, kukly 


Kontakt : Marek Biroščák, tel. 602 726 720 , e-mail: info@rapidsport.cz

Copyright © 2000 J.Z. All rights reserved.                                                                                                                                                                    Poslední aktualizace
Webmaster J.Z.                                                                                                                                                                                                                      20.03.2018