Fa RAPID SPORT poskytuje následující služby:

Opravy plachet:

Provádíme rychlé opravy všech druhů plachet na windsurfing od všech výrobců.
Níže je ukázka naší práce. 1.snímek je plachta před opravou a 2.a 3. snímek po opravě.


Opravy kitů:

Opravujeme také kitové padáky nafukovací i komorové, včetně řídítek, trapézů a různých lanových a popruhových spojů. Tuto službu již provádíme od roku 2009 a máme s ní za tu dobu velké zkušenosti. Opravujeme zhruba 1 až 2 padáky týdně, v sezonu i více. Na tuto službu je třeba mít různé druhy materiálů a jejich barev pro požadovaný typ opravy, které máme na skladě a pochopitelně i vhodné strojní vybavení.

Jak přijímáme WS-plachty, lodní plachty a kity do opravy?

a)  Osobní dovoz a oprava na počkání - pouze po telefonické domluvě.
b)
 Zasláním jakoukoliv přepravní službou, NE VLAKEM na adresu RAPID
SPORT, Teslova 1117/2D, OSTRAVA 702 00
c)
  Pokud budete mít 2 nebo více plachet na opravu, můžeme za vás tyto plachty dopravit k nám do firmy přepravní firmou PPL.
     Plachty musí být sbaleny nebo svázány vždy do jednoho balíku. Cena za tuto přepravu je 160Kč i s DPH. Podmínkou je délka zásilky   do 200 cm. Pokud zásilka tuto délku přesahuje, zajišťujeme přepravu společností TOPTRANS. Cena za zásilku je 331,- Kč.

Plachty nebo padáky musí být čisté, zbavené písku a trávy. Zabaleny mohou být v původním pytli od výrobce. Není třeba je už dále balit do dalšího papíru nebo folie. Spíry musíte zanechat v kapsách plachty, ale demontujte z plachty lanka, top-trim, patu a podobně.
Přibalte prosím průvodní dopis s popisem nebo nákresem, co chcete opravit, s Vaší zpáteční adresou a telefonem.
Opravená plachta či kite je zasílán do 4 dnů zpět na dobírku přepravní firmou PPL, popř. TOPTRANS.

 


Půjčování surfů a výuka windsurfingu:

Kurz pro začátečníky (4 hod.) vč.vybavení 1490Kč/1osoba 990Kč / 1osoba - sdílené vybavení 2 osobami
Půjčení kompletního windsurfu začátečník (plovák+oplachtění) 600Kč/den 3.300Kč/týden
Půjčení kompletního windsurfu pokročilý (plovák+oplachtění) 900Kč/den 4.900Kč/týden
Půjčení oplachtění začátečník 350Kč/den 1.500Kč/týden
Půjčení plováku začátečník 350Kč/den 1.500Kč/týden
Půjčení plováku pokročilý 500Kč/den 2.800Kč/týden
Půjčení neoprenu 100Kč/den 500Kč/týden
Podmínkou pro zapůjčení vybavení pro pokročilé je absolvování kurzu pro začátečníky nebo prokázání způsobilosti v zacházení s výbavou. Kurzy se konají podle povětrnostních podmínek na vodních plochách na Ostravsku, převážně na Hlučínském jezeře. Kurz je třeba objednat dopředu e-mailem na info@rapidsport.cz nebo tel. na 602 726 720. K dispozici jsou 4 komplety pro dospělé a jeden pro děti. POZOR: Doporučujeme neoprenovou obuv do vody, je možno použít i tenisky s hladkou podrážkou.

Copyright © 2000 J.Z. All rights reserved.                                                                                                                                                                    Poslední aktualizace
Webmaster J.Z.                                                                                                                                                                                                                      04.07.2014